„Rej mravenečků a broučků a vyhlášení společného tvoření“

Dnešní „Rej mravenečků a broučků“ byl zakončením společného projektu pro rodiče a děti z MŠ, kdy děti společně se svými rodiči hledaly a tvořily kamarády pro Ferdu mravence. Sešlo se 40 krásných a velmi kreativních nápadů na kamarády z různých materiálů. Děti svými hlasy rozhodly o těch pro ně nejhezčích. První místa byla oceněna většími dárky, ostatní děti, které se tvoření zúčastnily byly také obdarovány čokoládovou beruškou. Dárečky byly zakoupeny z peněz Spolku rodičů při MŠ.

Moc všem rodinným týmům gratulujeme a děkujeme za krásné výrobky. Cílem tohoto tvoření bylo společně strávit čas při tvoření a užít si spoustu legrace.

To se určitě povedlo, stejně jako dnešní krásný den plný radosti, úsměvů a tance.

Hana Sekerová

MŠ nám. J. z Lobkovic
Nám. Jiřího z Lobkovic 23/119
130 00 Praha 3
tel.: 778 453 115
Skip to content