„Workshopy pro rodiče dětí, které půjdou v září do ZŠ“

Již tradičně jsme pro rodiče v lednu připravili workshopy pro rodiče dětí, které půjdou v září do školy. Na prvním workshopu se rodiče seznámili s paní učitelkou Mgr. Hudíkovou a panem učitelem Mgr. Maurem ze ZŠ Lobkovicova, kam od nás odchází nejvíce dětí. Rodiče měli možnost se zeptat na praktické věci a postupy ohledně zápisu do ZŠ, který proběhne v dubnu 2020.

Na druhém workshopu pak paní Mgr. Otevřelová, rodinná terapeutka a speciální pedagog, rodičům přiblížila důležitost správného rozhodnutí pro vstup jejich dětí do ZŠ. Co vše by mělo jejich dítě před vstupem do ZŠ umět si mohli rodiče i vyzkoušet. Opět to byl velmi zajímaný a přínosný workshop.

Hana Sekerová

MŠ nám. J. z Lobkovic
Nám. Jiřího z Lobkovic 23/119
130 00 Praha 3
tel.: 778 453 115
Skip to content